KONST / Litografier / Färglitografi 10695070
nr 1069 5070
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), 16/25, signerad. - 58, motivet: 31x71
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 november 2016
kl 19:49:45
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
14 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén